Wedstrijdschema: Witte Molen | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 15.09.2019 09:30 u Schijf 5 - Witte Molen4 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 22.09.2019 09:30 u Kempenzonen 2 - Witte Molen5 - 0 Verloren
3 Speeldag 3 29.09.2019 09:30 u Witte Molen - Heikneuters 27 - 1 Gewonnen
4 Speeldag 4 06.10.2019 09:30 u FC De Vraai - Witte Molen5 - 0 Verloren
5 Speeldag 5 10.11.2019 09:30 u Witte Molen - Vorsel1 - 1 Gelijk
6 Speeldag 6 22.12.2019 09:30 u Postel 2 - Witte Molen6 - 5 Verloren
7 Speeldag 7 27.10.2019 09:30 u Witte Molen - Schoonbroek 32 - 4 Verloren
8 Speeldag 8 03.11.2019 09:30 u Spin 2 - Witte Molen3 - 1 Verloren
9 Speeldag 9 17.11.2019 09:30 u Witte Molen - Broekkant 42 - 2 Gelijk
10 Speeldag 10 24.11.2019 09:30 u Den Berg 2 - Witte Molen6 - 6 Gelijk
11 Speeldag 11 01.12.2019 09:30 u Witte Molen - Braberg 210 - 1 Gewonnen
12 Speeldag 12 08.12.2019 09:30 u Bosvlinders 2 - Witte Molen0 - 10 Gewonnen
13 Speeldag 13 13.04.2020 10:45 u Ten Aard - Witte Molen_ - _
14 Speeldag 14 05.01.2020 09:30 u Witte Molen - Schijf 51 - 7 Verloren
15 Speeldag 15 12.01.2020 09:30 u Witte Molen - Kempenzonen 25 - 2 Gewonnen
16 Speeldag 16 19.01.2020 09:30 u Heikneuters 2 - Witte Molen3 - 4 Gewonnen
17 Speeldag 17 26.01.2020 09:30 u Witte Molen - FC De Vraai2 - 5 Verloren
18 Speeldag 18 02.02.2020 09:30 u Vorsel - Witte Molen3 - 2 Verloren
19 Speeldag 19 16.02.2020 09:30 u Witte Molen - Postel 22 - 1 Gewonnen
20 Speeldag 20 23.02.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Witte Molen1 - 4 Gewonnen
21 Speeldag 21 19.04.2020 09:30 u Witte Molen - Spin 2_ - _
22 Speeldag 22 08.03.2020 09:30 u Broekkant 4 - Witte Molen5 - 3 Verloren
23 Speeldag 23 15.03.2020 09:30 u Witte Molen - Den Berg 2_ - _
24 Speeldag 24 22.03.2020 09:30 u Braberg 2 - Witte Molen_ - _
25 Speeldag 25 29.03.2020 09:30 u Witte Molen - Bosvlinders 2_ - _
26 Speeldag 26 05.04.2020 09:30 u Witte Molen - Ten Aard_ - _

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2