Wedstrijdschema: Schoonbroek 3 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 15.09.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Postel 210 - 1 Gewonnen
2 Speeldag 2 22.09.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Bosvlinders 25 - 5 Gelijk
3 Speeldag 3 29.09.2019 09:30 u Spin 2 - Schoonbroek 33 - 3 Gelijk
4 Speeldag 4 06.10.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Broekkant 45 - 0 Gewonnen
5 Speeldag 5 13.10.2019 09:30 u Den Berg 2 - Schoonbroek 34 - 3 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Braberg 27 - 0 Gewonnen
7 Speeldag 7 27.10.2019 09:30 u Witte Molen - Schoonbroek 32 - 4 Gewonnen
8 Speeldag 8 03.11.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Ten Aard6 - 2 Gewonnen
9 Speeldag 9 17.11.2019 09:30 u Schijf 5 - Schoonbroek 31 - 0 Verloren
10 Speeldag 10 24.11.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Kempenzonen 24 - 5 Verloren
11 Speeldag 11 01.12.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schoonbroek 32 - 3 Gewonnen
12 Speeldag 12 08.12.2019 09:30 u FC De Vraai - Schoonbroek 34 - 7 Gewonnen
13 Speeldag 13 15.12.2019 09:30 u Vorsel - Schoonbroek 3_ - _
14 Speeldag 14 05.01.2020 09:30 u Postel 2 - Schoonbroek 31 - 6 Gewonnen
15 Speeldag 15 12.01.2020 09:30 u Bosvlinders 2 - Schoonbroek 35 - 6 Gewonnen
16 Speeldag 16 19.01.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Spin 27 - 2 Gewonnen
17 Speeldag 17 26.01.2020 09:30 u Broekkant 4 - Schoonbroek 3_ - _
18 Speeldag 18 02.02.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Den Berg 2_ - _
19 Speeldag 19 16.02.2020 09:30 u Braberg 2 - Schoonbroek 3_ - _
20 Speeldag 20 23.02.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Witte Molen_ - _
21 Speeldag 21 01.03.2020 10:45 u Ten Aard - Schoonbroek 3_ - _
22 Speeldag 22 08.03.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Schijf 5_ - _
23 Speeldag 23 15.03.2020 09:30 u Kempenzonen 2 - Schoonbroek 3_ - _
24 Speeldag 24 22.03.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Heikneuters 2_ - _
25 Speeldag 25 29.03.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - FC De Vraai_ - _
26 Speeldag 26 05.04.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Ten Aard_ - _

Beurtrol

zaterdag 25 januari
Ronny Gerits en Thomas Van Herck
Schijf 2 - Hoekske 2 te 16:30h
zondag 26 januari
Kamiel Van Herck, Nicky Biesmans en Dries Meulemans
Schijf 5 - Kempenzonen 2 te 09:30h

zaterdag 1 februari
Sylvia, Lander Rommens en Guy Wils
Schijf 3 - Motorclub 2 te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h

Volgende wedstrijden

za, 25 jan 2020 14:30
Vloedbeemden
Vloedbeemden
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 25 jan 2020 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Hoekske 2
Hoekske 2
 
za, 25 jan 2020 13:00
Motorclub 3
Motorclub 3
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 26 jan 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Kempenzonen 2
Kempenzonen 2