Weekend 16 en 17 november 2019

Gemaakt op 18 november 2019
Geschreven door René
Mooi weekend opnieuw voor onze club.
Schijf 1 kreeg de dorpsgenoten van Den Berg op bezoek.
Het werd een mooie 4-0 overwinning voor onze jongens.
Minder geluk voor onze 2de ploeg die op bezoek ging bij Schoonbroek, uitslag 5-4.
Onze 3de ploeg had er blijkbaar zin in op bezoek bij Canada, uitslag 2-16 !!
Ook een overwinning voor onze zondagploeg die Schoonbroek op bezoek kreeg, 1-0 maar zeker verdiend !
 

Weekend 9 en 10 november 2019

Gemaakt op 11 november 2019
Geschreven door René
Schijf 1 kon een mooie overwinning meebrengen uit Meerhout, het werd 0 - 3 bij FC Krabbers
De wedstrijd van Schijf 2 tegen Welkom is verschoven naar 29/2/2020
Schijf 3 kon niet winnen bij G.S.K. het werd 5 - 2
Schijf 5 was vrij
 

Weekend 2 en 3 november 2019

Gemaakt op 03 november 2019
Geschreven door René
Schijf 1 en 3 waren vrij dit weekend
Schijf 2 moest aan de slag op Pro Mille en haalde een duidelijke zege binnen : 2 - 5
Schijf 5 moest naar Postel en kon eveneens een makkelijke zege meenemen naar huis : 1 - 7
 

Weekend 26 en 27 oktober 2019

Gemaakt op 27 oktober 2019
Geschreven door René
Uitslagen van dit weekend :

Schijf 1 moest naar Hoekske voor de beker "Kempen" : uitslag 2 - 1 (nipte nederlaag na een mooie wedstrijd van onze ploeg)
Schijf 2 speelde thuis tegen Geneberg : uitslag 4 - 2
Schijf 3 : vrij
Schijf 5 moest thuis tegen Vorsel : een mooie overwinning : 4 - 1
 

Weekend 19 en 20 oktober 2019

Gemaakt op 27 oktober 2019
Geschreven door René
Uitslagen van dit weekend :

Schijf 1 - Vloedbeemden : 7 - 3
Hoekske 2 - Schijf 2 : 6 - 3
Schijf 3 - Motorclub 3 : 3 - 8
Schijf 5 - De Vraai : 5 - 6
 

Pagina 1 van 5

Beurtrol

zaterdag 23 november
Isi Verwaest, Arne Rommens en Dirk Van Houdt
Schijf 3 - Belta 2 te 14:30h
Schijf 2 - VK Kolonie te 16:30h
zaterdag 30 november
Fred Van Campfort, Jonas Rommens en Stijn Van Herck
Schijf 3 - Flurky 2 te 14:30h
Schijf 2 - Real Heesakker te 16:30h
zondag 1 december
Evert Hulselmans en Bart Van Houdt
Schijf 5 - Broekkant 4 te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 23 nov 2019 16:00
Stort Sport
Stort Sport
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 23 nov 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- VK Kolonie 1
VK Kolonie 1
 
za, 23 nov 2019 14:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Belta 2
Belta 2
 
zo, 24 nov 2019 09:30
Spin 2
Spin 2
-:- Schijf 5
Schijf 5