Kalender - Kalender

49 Wedstrijden

11 zaterdag, 07-12-2019 14:00 u Horst SC Horst SC - Horst SC Hemelboys 10-0thumbs_up.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:00 u Donk 2 Donk 2 - Donk 2 Motorclub 2 3-3draw.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Schijf 1 Schijf 1 - Schijf 1 Germinal 1-3thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Spin 1 Spin 1 - Spin 1 Jong Lansiers 5-0thumbs_up.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Vloedbeemden Vloedbeemden - Vloedbeemden Stort Sport 8-2thumbs_up.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Krabbers Krabbers - Krabbers Den Berg 1 7-7draw.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Gerheide 1 1-1draw.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Pro Mille Pro Mille - Pro Mille Schijf 2 2-5thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Looi Sport 1-7thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 Atib Leopoldsburg 1 - Atib Leopoldsburg 1 Cools 5-2thumbs_up.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u VK Kolonie 1 VK Kolonie 1 - VK Kolonie 1 Welkom Boys 0-1thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Canada Canada - Canada Belta 2 3-3draw.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 Motorclub 3 1-3thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 14:30 u Geneberg 2 Geneberg 2 - Geneberg 2 Schijf 3 4-4draw.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 16:00 u Flurky 2 Flurky 2 - Flurky 2 G.S.K. 2 6-3thumbs_up.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Schoonbroek 2 3-4thumbs_down.png 
11 zaterdag, 07-12-2019 17:00 u Germeer Germeer - Germeer Schoorhei 6-3thumbs_up.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Den Berg 2 4-3thumbs_up.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u Kempenzonen 2 Kempenzonen 2 - Kempenzonen 2 Broekkant 4 1-4thumbs_down.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Spin 2 3-6thumbs_down.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u Bosvlinders 2 Bosvlinders 2 - Bosvlinders 2 Witte Molen 0-10thumbs_down.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Postel 2 3-1thumbs_up.png 
12 zondag, 08-12-2019 09:30 u FC De Vraai FC De Vraai - FC De Vraai Schoonbroek 3 4-7thumbs_down.png 
12 zondag, 08-12-2019 10:45 u Ten Aard Ten Aard - Ten Aard Braberg 2 6-1thumbs_up.png 
12 zaterdag, 14-12-2019 13:00 u Pro Mille Pro Mille - Pro Mille VK Kolonie 1 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:00 u Horst SC Horst SC - Horst SC Spin 1 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:00 u Donk 2 Donk 2 - Donk 2 Schijf 3 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Schijf 1 Schijf 1 - Schijf 1 Gerheide 1 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Den Berg 1 Den Berg 1 - Den Berg 1 Germinal - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Vloedbeemden Vloedbeemden - Vloedbeemden Jong Lansiers - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Krabbers Krabbers - Krabbers Hemelboys - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Stort Sport - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Germeer Germeer - Germeer Schijf 2 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Schoonbroek 2 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 Atib Leopoldsburg 1 - Atib Leopoldsburg 1 Welkom Boys - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Geneberg 1 Geneberg 1 - Geneberg 1 Looi Sport - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Schoorhei Schoorhei - Schoorhei Motorclub 3 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Canada Canada - Canada Motorclub 2 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 14:30 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 Belta 2 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 16:00 u Flurky 2 Flurky 2 - Flurky 2 Geneberg 2 - 
12 zaterdag, 14-12-2019 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Cools - 
12 zaterdag, 14-12-2019 17:00 u Germeer Germeer - Germeer G.S.K. 2 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Braberg 2 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u Kempenzonen 2 Kempenzonen 2 - Kempenzonen 2 Den Berg 2 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Broekkant 4 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u Bosvlinders 2 Bosvlinders 2 - Bosvlinders 2 Postel 2 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Schoonbroek 3 - 
13 zondag, 15-12-2019 09:30 u FC De Vraai FC De Vraai - FC De Vraai Spin 2 - 
13 zondag, 15-12-2019 10:45 u Ten Aard Ten Aard - Ten Aard Witte Molen - 

Beurtrol

zaterdag 14 december
Tim Jacobs en Brent van Bijlen
Schijf 1 - Gerheide te 14:30h
zondag 15 december
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zaterdag 21 december
Wim Meuris en Arne Van Hoeck
Schijf 2 - Atib Leopoldsburg te 16:30h

Volgende wedstrijden

za, 14 dec 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Gerheide 1
Gerheide 1
 
za, 14 dec 2019 14:30
Germeer
Germeer
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 14 dec 2019 14:00
Donk 2
Donk 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 15 dec 2019 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2