Kalender - Kalender

48 Wedstrijden

1 zaterdag, 14-09-2019 13:00 u Motorclub 3 Motorclub 3 - Motorclub 3 Schoorhei - 
1 zaterdag, 14-09-2019 13:45 u Motorclub 2 Motorclub 2 - Motorclub 2 Canada - 
1 zaterdag, 14-09-2019 14:00 u Belta 2 Belta 2 - Belta 2 Hoef Sport 1 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 14:30 u Schijf 3 Schijf 3 - Schijf 3 Donk 2 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Spin 1 Spin 1 - Spin 1 Horst SC - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Gerheide 1 Gerheide 1 - Gerheide 1 Schijf 1 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Germinal Germinal - Germinal Den Berg 1 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Hemelboys Hemelboys - Hemelboys Krabbers - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Jong Lansiers Jong Lansiers - Jong Lansiers Vloedbeemden - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Cools Cools - Cools Hoekske 2 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Looi Sport Looi Sport - Looi Sport Geneberg 1 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u VK Kolonie 1 VK Kolonie 1 - VK Kolonie 1 Pro Mille - 
1 zaterdag, 14-09-2019 15:00 u Geneberg 2 Geneberg 2 - Geneberg 2 Flurky 2 - 
1 zaterdag, 14-09-2019 16:00 u Schoonbroek 2 Schoonbroek 2 - Schoonbroek 2 Real Heesakker - 
1 zaterdag, 14-09-2019 16:30 u Schijf 2 Schijf 2 - Schijf 2 Germeer - 
1 zaterdag, 14-09-2019 16:30 u G.S.K. 2 G.S.K. 2 - G.S.K. 2 Germeer - 
1 zaterdag, 14-09-2019 17:00 u Welkom Boys Welkom Boys - Welkom Boys Atib Leopoldsburg 1 - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Witte Molen - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Braberg 2 Braberg 2 - Braberg 2 Kempenzonen 2 - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Den Berg 2 - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Broekkant 4 Broekkant 4 - Broekkant 4 FC De Vraai - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Spin 2 - 
1 zondag, 15-09-2019 09:30 u Schoonbroek 3 Schoonbroek 3 - Schoonbroek 3 Postel 2 - 
1 zondag, 15-09-2019 10:45 u Ten Aard Ten Aard - Ten Aard Bosvlinders 2 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 14:00 u Donk 2 Donk 2 - Donk 2 G.S.K. 2 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 14:00 u Belta 2 Belta 2 - Belta 2 Flurky 2 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 14:30 u Germeer Germeer - Germeer Looi Sport - 
2 zaterdag, 21-09-2019 14:30 u Schijf 3 Schijf 3 - Schijf 3 Hoef Sport 1 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Gerheide 1 Gerheide 1 - Gerheide 1 Horst SC - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Den Berg 1 Den Berg 1 - Den Berg 1 Stort Sport - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Jong Lansiers Jong Lansiers - Jong Lansiers Schijf 1 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Vloedbeemden Vloedbeemden - Vloedbeemden Hemelboys - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Krabbers Krabbers - Krabbers Germinal - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Welkom Boys - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Geneberg 1 Geneberg 1 - Geneberg 1 Cools - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Schoorhei Schoorhei - Schoorhei Motorclub 2 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 15:00 u Canada Canada - Canada Geneberg 2 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 16:00 u Schoonbroek 2 Schoonbroek 2 - Schoonbroek 2 Pro Mille - 
2 zaterdag, 21-09-2019 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 VK Kolonie 1 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 17:00 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Spin 1 - 
2 zaterdag, 21-09-2019 17:00 u Germeer Germeer - Germeer Motorclub 3 - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Ten Aard - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Kempenzonen 2 Kempenzonen 2 - Kempenzonen 2 Witte Molen - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Postel 2 Postel 2 - Postel 2 Spin 2 - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Braberg 2 - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Broekkant 4 - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u FC De Vraai FC De Vraai - FC De Vraai Den Berg 2 - 
2 zondag, 22-09-2019 09:30 u Schoonbroek 3 Schoonbroek 3 - Schoonbroek 3 Bosvlinders 2 - 

Beurtrol

zaterdag 21 september @ 00:00
Bart Geudens en Ward Adriaensen
Schijf 3 - Hoef Sport te 14:30h

zondag 22 september @ 00:00
Yves Daemen en Kristof Adriaensen
Schijf 5 - Ten Aard te 09:30h

zondag 29 september @ 00:00
Carl Vos en Pieter Janssens
Schijf 5 - Bosvlinders te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 21 sept 2019 15:00
Jong Lansiers
Jong Lansiers
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 05 okt 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Cools
Cools
 
za, 21 sept 2019 14:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Hoef Sport 1
Hoef Sport 1
 
zo, 22 sept 2019 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Ten Aard
Ten Aard