Kalender - Kalender

35 Wedstrijden

6 zaterdag, 19-10-2019 14:00 u Belta 2 Belta 2 - Belta 2 Motorclub 2 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 14:30 u Schijf 1 Schijf 1 - Schijf 1 Vloedbeemden - 
6 zaterdag, 19-10-2019 14:30 u Horst SC Horst SC - Horst SC Krabbers - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Spin 1 Spin 1 - Spin 1 Den Berg 1 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Gerheide 1 Gerheide 1 - Gerheide 1 Stort Sport - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Jong Lansiers Jong Lansiers - Jong Lansiers Germinal - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Pro Mille Pro Mille - Pro Mille Germeer - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Atib Leopoldsburg 1 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u VK Kolonie 1 VK Kolonie 1 - VK Kolonie 1 Geneberg 1 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Canada Canada - Canada G.S.K. 2 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 Donk 2 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u Geneberg 2 Geneberg 2 - Geneberg 2 Schoorhei - 
6 zaterdag, 19-10-2019 16:00 u Schoonbroek 2 Schoonbroek 2 - Schoonbroek 2 Cools - 
6 zaterdag, 19-10-2019 16:00 u Flurky 2 Flurky 2 - Flurky 2 Germeer - 
6 zaterdag, 19-10-2019 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Schijf 2 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 16:30 u Schijf 3 Schijf 3 - Schijf 3 Motorclub 3 - 
6 zaterdag, 19-10-2019 17:00 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Hemelboys - 
6 zaterdag, 19-10-2019 17:00 u Welkom Boys Welkom Boys - Welkom Boys Looi Sport - 
6 zondag, 20-10-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 FC De Vraai - 
6 zondag, 20-10-2019 09:30 u Spin 2 Spin 2 - Spin 2 Den Berg 2 - 
6 zondag, 20-10-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Kempenzonen 2 - 
6 zondag, 20-10-2019 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Ten Aard - 
6 zondag, 20-10-2019 09:30 u Schoonbroek 3 Schoonbroek 3 - Schoonbroek 3 Braberg 2 - 
6 zondag, 20-10-2019 10:45 u Bosvlinders 2 Bosvlinders 2 - Bosvlinders 2 Broekkant 4 - 
1 zaterdag, 26-10-2019 13:00 u Motorclub 3 Motorclub 3 - Motorclub 3 Schoorhei - 
3 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u Schijf 2 Schijf 2 - Schijf 2 Geneberg 1 - 
1 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u Cools Cools - Cools Hoekske 2 - 
3 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 Geneberg 2 - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Vorsel - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Kempenzonen 2 Kempenzonen 2 - Kempenzonen 2 FC De Vraai - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Braberg 2 Braberg 2 - Braberg 2 Spin 2 - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Witte Molen Witte Molen - Witte Molen Schoonbroek 3 - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Bosvlinders 2 - 
7 zondag, 27-10-2019 09:30 u Den Berg 2 Den Berg 2 - Den Berg 2 Broekkant 4 - 
7 zondag, 27-10-2019 10:45 u Ten Aard Ten Aard - Ten Aard Postel 2 - 

Beurtrol

zaterdag 26 oktober
Glenn Mertens en Jenthe Mertens
Schijf 2 - Geneberg te 15h

zondag 27 oktober
Thomas Ooms en Fred Van Campfort
Schijf 5 - Vorsel te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 09 nov 2019 14:30
Krabbers
Krabbers
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 26 okt 2019 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Geneberg 1
Geneberg 1
 
za, 09 nov 2019 16:30
G.S.K. 2
G.S.K. 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 27 okt 2019 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Vorsel
Vorsel