Kalender - Kalender

28 Wedstrijden

19 zaterdag, 22-02-2020 14:00 u Horst SC Horst SC - Horst SC Den Berg 1 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:00 u Belta 2 Belta 2 - Belta 2 Motorclub 3 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Schijf 1 Schijf 1 - Schijf 1 Krabbers - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Spin 1 Spin 1 - Spin 1 Stort Sport - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Gerheide 1 Gerheide 1 - Gerheide 1 Germinal - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Jong Lansiers Jong Lansiers - Jong Lansiers Hemelboys - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Vloedbeemden - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Pro Mille Pro Mille - Pro Mille Geneberg 1 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Germeer - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u VK Kolonie 1 VK Kolonie 1 - VK Kolonie 1 Cools - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Canada Canada - Canada Donk 2 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 Germeer - 
19 zaterdag, 22-02-2020 14:30 u Geneberg 2 Geneberg 2 - Geneberg 2 Motorclub 2 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 16:00 u Schoonbroek 2 Schoonbroek 2 - Schoonbroek 2 Looi Sport - 
19 zaterdag, 22-02-2020 16:00 u Flurky 2 Flurky 2 - Flurky 2 Schoorhei - 
19 zaterdag, 22-02-2020 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Atib Leopoldsburg 1 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 16:30 u Schijf 3 Schijf 3 - Schijf 3 G.S.K. 2 - 
19 zaterdag, 22-02-2020 17:00 u Welkom Boys Welkom Boys - Welkom Boys Schijf 2 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Spin 2 Spin 2 - Spin 2 Braberg 2 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Postel 2 Postel 2 - Postel 2 Ten Aard - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Bosvlinders 2 Bosvlinders 2 - Bosvlinders 2 Heikneuters 2 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Broekkant 4 Broekkant 4 - Broekkant 4 Den Berg 2 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Schijf 5 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u FC De Vraai FC De Vraai - FC De Vraai Kempenzonen 2 - 
20 zondag, 23-02-2020 09:30 u Schoonbroek 3 Schoonbroek 3 - Schoonbroek 3 Witte Molen - 
18 zaterdag, 29-02-2020 14:30 u Geneberg 1 Geneberg 1 - Geneberg 1 Real Heesakker - 
2 zaterdag, 29-02-2020 15:00 u Vloedbeemden Vloedbeemden - Vloedbeemden Hemelboys - 
7 zaterdag, 29-02-2020 15:00 u Schijf 2 Schijf 2 - Schijf 2 Welkom Boys - 

Beurtrol

zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

vrijdag 6 maart
Roger Jacobs / Dries Meulemans ??? en Jeff Oeyen
Schijf 1 - Horst te 19:00h

Volgende wedstrijden

vr, 06 mrt 2020 19:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Horst SC
Horst SC
 
za, 29 feb 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 14 mrt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 01 mrt 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2