Wedstrijdschema: Heikneuters 2 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 15.09.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Den Berg 21 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 22.09.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Braberg 28 - 0 Gewonnen
3 Speeldag 3 29.09.2019 09:30 u Witte Molen - Heikneuters 27 - 1 Verloren
4 Speeldag 4 06.10.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Ten Aard1 - 2 Verloren
5 Speeldag 5 13.10.2019 09:30 u Schijf 5 - Heikneuters 29 - 0 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Kempenzonen 24 - 6 Verloren
7 Speeldag 7 27.10.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Bosvlinders 23 - 2 Gewonnen
8 Speeldag 8 03.11.2019 09:30 u FC De Vraai - Heikneuters 28 - 4 Verloren
9 Speeldag 9 17.11.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Vorsel6 - 3 Gewonnen
10 Speeldag 10 24.11.2019 09:30 u Postel 2 - Heikneuters 23 - 1 Verloren
11 Speeldag 11 01.12.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schoonbroek 32 - 3 Verloren
12 Speeldag 12 08.12.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Spin 23 - 6 Verloren
13 Speeldag 13 15.12.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Broekkant 4_ - _
14 Speeldag 14 05.01.2020 09:30 u Den Berg 2 - Heikneuters 22 - 1 Verloren
15 Speeldag 15 12.01.2020 09:30 u Braberg 2 - Heikneuters 22 - 5 Gewonnen
16 Speeldag 16 19.01.2020 09:30 u Heikneuters 2 - Witte Molen3 - 4 Verloren
17 Speeldag 17 26.01.2020 10:45 u Ten Aard - Heikneuters 24 - 3 Verloren
18 Speeldag 18 02.02.2020 09:30 u Heikneuters 2 - Schijf 51 - 7 Verloren
19 Speeldag 19 16.02.2020 09:30 u Kempenzonen 2 - Heikneuters 29 - 3 Verloren
20 Speeldag 20 23.02.2020 09:30 u Bosvlinders 2 - Heikneuters 2_ - _
21 Speeldag 21 09.02.2020 09:30 u Heikneuters 2 - FC De Vraai2 - 4 Verloren
22 Speeldag 22 08.03.2020 09:30 u Vorsel - Heikneuters 2_ - _
23 Speeldag 23 15.03.2020 09:30 u Heikneuters 2 - Postel 2_ - _
24 Speeldag 24 22.03.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Heikneuters 2_ - _
25 Speeldag 25 29.03.2020 09:30 u Spin 2 - Heikneuters 2_ - _
26 Speeldag 26 05.04.2020 09:30 u Broekkant 4 - Heikneuters 2_ - _

Beurtrol

zaterdag 22 februari
Sylvia, Brent Van Bijlen en Robin Timmermans
Schijf 1 - Krabbers te 14:30h
Schijf 3 - GSK 2 te 16:30h
zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
vrijdag 6 maart
Roger Jacobs / Dries Meulemans ??? en Jeff Oeyen
Schijf 1 - Horst te 19:00h

Volgende wedstrijden

za, 22 feb 2020 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Krabbers
Krabbers
 
za, 22 feb 2020 17:00
Welkom Boys
Welkom Boys
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 22 feb 2020 16:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- G.S.K. 2
G.S.K. 2
 
zo, 23 feb 2020 09:30
Vorsel
Vorsel
-:- Schijf 5
Schijf 5