Wedstrijdschema: Spin 2 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 15.09.2019 09:30 u Vorsel - Spin 27 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 22.09.2019 09:30 u Postel 2 - Spin 24 - 4 Gelijk
3 Speeldag 3 29.09.2019 09:30 u Spin 2 - Schoonbroek 33 - 3 Gelijk
4 Speeldag 4 06.10.2019 09:30 u Bosvlinders 2 - Spin 211 - 8 Verloren
5 Speeldag 5 13.10.2019 09:30 u Broekkant 4 - Spin 26 - 4 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2019 09:30 u Spin 2 - Den Berg 23 - 5 Verloren
7 Speeldag 7 27.10.2019 09:30 u Braberg 2 - Spin 21 - 20 Gewonnen
8 Speeldag 8 03.11.2019 09:30 u Spin 2 - Witte Molen3 - 1 Gewonnen
9 Speeldag 9 17.11.2019 10:45 u Ten Aard - Spin 26 - 1 Verloren
10 Speeldag 10 24.11.2019 09:30 u Spin 2 - Schijf 50 - 12 Verloren
11 Speeldag 11 01.12.2019 09:30 u Kempenzonen 2 - Spin 21 - 7 Gewonnen
12 Speeldag 12 08.12.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Spin 23 - 6 Gewonnen
13 Speeldag 13 15.12.2019 09:30 u FC De Vraai - Spin 2_ - _
14 Speeldag 14 22.12.2019 09:30 u Spin 2 - Vorsel1 - 1 Gelijk
15 Speeldag 15 12.01.2020 09:30 u Spin 2 - Postel 26 - 2 Gewonnen
16 Speeldag 16 19.01.2020 09:30 u Schoonbroek 3 - Spin 27 - 2 Verloren
17 Speeldag 17 09.02.2020 09:30 u Spin 2 - Bosvlinders 25 - 2 Gewonnen
18 Speeldag 18 02.02.2020 09:30 u Spin 2 - Broekkant 41 - 4 Verloren
19 Speeldag 19 16.02.2020 09:30 u Den Berg 2 - Spin 22 - 2 Gelijk
20 Speeldag 20 23.02.2020 09:30 u Spin 2 - Braberg 2_ - _
21 Speeldag 21 01.03.2020 09:30 u Vorsel - Spin 2_ - _
22 Speeldag 22 08.03.2020 09:30 u Spin 2 - Ten Aard_ - _
23 Speeldag 23 15.03.2020 09:30 u Schijf 5 - Spin 2_ - _
24 Speeldag 24 22.03.2020 09:30 u Spin 2 - Kempenzonen 2_ - _
25 Speeldag 25 29.03.2020 09:30 u Spin 2 - Heikneuters 2_ - _
26 Speeldag 26 05.04.2020 09:30 u Spin 2 - FC De Vraai_ - _

Beurtrol

zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

vrijdag 6 maart
Roger Jacobs / Dries Meulemans ??? en Jeff Oeyen
Schijf 1 - Horst te 19:00h

Volgende wedstrijden

vr, 06 mrt 2020 19:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Horst SC
Horst SC
 
za, 29 feb 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 14 mrt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 01 mrt 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2