Wedstrijdschema: Real Heesakker | 4e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 16:00 u Schoonbroek 2 - Real Heesakker5 - 0 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Real Heesakker - Welkom Boys4 - 2 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Real Heesakker - VK Kolonie 12 - 5 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 15:00 u Pro Mille - Real Heesakker4 - 1 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Real Heesakker - Hoekske 23 - 0 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Real Heesakker - Atib Leopoldsburg 10 - 5 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Germeer - Real Heesakker8 - 3 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Real Heesakker - Geneberg 11 - 7 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Cools - Real Heesakker5 - 0 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 16:30 u Schijf 2 - Real Heesakker5 - 0 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Real Heesakker - Looi Sport1 - 7 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Real Heesakker - Schoonbroek 22 - 4 Verloren
13 Speeldag 13 21.12.2019 17:00 u Welkom Boys - Real Heesakker3 - 3 Gelijk
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Real Heesakker - Pro Mille6 - 4 Gewonnen
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u VK Kolonie 1 - Real Heesakker7 - 3 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Real Heesakker5 - 0 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 16:30 u Hoekske 2 - Real Heesakker2 - 5 Gewonnen
18 Speeldag 18 29.02.2020 14:30 u Geneberg 1 - Real Heesakker_ - _
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Real Heesakker - Germeer_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Real Heesakker - Cools_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Looi Sport - Real Heesakker_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Real Heesakker - Schijf 2_ - _

Beurtrol

zaterdag 22 februari
Sylvia, Brent Van Bijlen en Robin Timmermans
Schijf 1 - Krabbers te 14:30h
Schijf 3 - GSK 2 te 16:30h
zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 22 feb 2020 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Krabbers
Krabbers
 
za, 22 feb 2020 17:00
Welkom Boys
Welkom Boys
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 22 feb 2020 16:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- G.S.K. 2
G.S.K. 2
 
zo, 23 feb 2020 09:30
Vorsel
Vorsel
-:- Schijf 5
Schijf 5