Kalender - Kalender

35 Wedstrijden

22 zaterdag, 04-04-2020 14:00 u Horst SC Horst SC - Horst SC Jong Lansiers - 
22 zaterdag, 04-04-2020 14:00 u Donk 2 Donk 2 - Donk 2 Motorclub 3 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 14:30 u Sparta Blauw Wit Sparta Blauw Wit - Sparta Blauw Wit Den Berg 1 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 14:30 u Germeer Germeer - Germeer Cools - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Schijf 1 Schijf 1 - Schijf 1 Hemelboys - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Vloedbeemden Vloedbeemden - Vloedbeemden Germinal - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Krabbers Krabbers - Krabbers Stort Sport - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Pro Mille Pro Mille - Pro Mille Welkom Boys - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Real Heesakker Real Heesakker - Real Heesakker Schijf 2 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Atib Leopoldsburg 1 Atib Leopoldsburg 1 - Atib Leopoldsburg 1 Looi Sport - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u VK Kolonie 1 VK Kolonie 1 - VK Kolonie 1 Schoonbroek 2 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Canada Canada - Canada Schoorhei - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Hoef Sport 1 Hoef Sport 1 - Hoef Sport 1 G.S.K. 2 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u Geneberg 2 Geneberg 2 - Geneberg 2 Belta 2 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 16:00 u Flurky 2 Flurky 2 - Flurky 2 Schijf 3 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 16:30 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Geneberg 1 - 
22 zaterdag, 04-04-2020 17:00 u Germeer Germeer - Germeer Motorclub 2 - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Spin 2 Spin 2 - Spin 2 FC De Vraai - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Braberg 2 Braberg 2 - Braberg 2 Schijf 5 - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Postel 2 Postel 2 - Postel 2 Bosvlinders 2 - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Witte Molen Witte Molen - Witte Molen Ten Aard - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Den Berg 2 Den Berg 2 - Den Berg 2 Kempenzonen 2 - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Broekkant 4 Broekkant 4 - Broekkant 4 Heikneuters 2 - 
26 zondag, 05-04-2020 09:30 u Schoonbroek 3 Schoonbroek 3 - Schoonbroek 3 Vorsel - 
19 zaterdag, 11-04-2020 14:30 u Canada Canada - Canada Donk 2 - 
22 zaterdag, 11-04-2020 15:00 u Spin 1 Spin 1 - Spin 1 Gerheide 1 - 
7 zaterdag, 11-04-2020 15:00 u Schijf 2 Schijf 2 - Schijf 2 Welkom Boys - 
12 zaterdag, 11-04-2020 15:00 u Hoekske 2 Hoekske 2 - Hoekske 2 Cools - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u Schijf 5 Schijf 5 - Schijf 5 Braberg 2 - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u Kempenzonen 2 Kempenzonen 2 - Kempenzonen 2 Den Berg 2 - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u Heikneuters 2 Heikneuters 2 - Heikneuters 2 Broekkant 4 - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u Bosvlinders 2 Bosvlinders 2 - Bosvlinders 2 Postel 2 - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u Vorsel Vorsel - Vorsel Schoonbroek 3 - 
13 maandag, 13-04-2020 09:30 u FC De Vraai FC De Vraai - FC De Vraai Spin 2 - 
13 maandag, 13-04-2020 10:45 u Ten Aard Ten Aard - Ten Aard Witte Molen - 

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2