Weekend 8 en 9 februari 2020

Gemaakt op 10 februari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend :
Schijf 1 behaalde een mooie overwinning bij de dorpsgenoten Den Berg : 0 - 6
Schijf 2 daarentegen moest dan weer thuis de duimen leggen tegen Schoonbroek : 0 - 4
Schijf 3 had het makkelijk dankzij het forfait van Canada : 5 - 0
Schijf 5 speelde een vooruitgeschoven wedstrijd op en tegen Broekkant, met een mooie 3 - 6 overwinning.
 

Weekend 1 en 2 februari 2020

Gemaakt op 03 februari 2020
Geschreven door René
Geen al te best resultaat voor dit weekend.
Schijf 1 leed een nipte nederlaag bij Sparta Blauw Wit : 1 - 0
Schijf 2 kon de punten niet thuishouden; 0 - 2 tegen Looi
Ook Schijf 3 kon thuis niet winnen tegen Motorclub 2 : uitslag 1 - 2
Onze zondagploeg echter behaalde een ruime overwinning op het veld van Heikneuters : uitslag 1 - 7
 

Weekend 25 en 26 januari 2020

Gemaakt op 27 januari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend :
Vloedbeemden - Schijf 1 : 1 - 4
Schijf 2 - Hoekske 2 : 1 - 4
Motorclub C - Schijf 3 : 3 - 2
Schijf 5 - Kempenzonen : 2 - 2
 

Weekend 18 en 19 januari 2020

Gemaakt op 23 januari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend : 
Spin - Schijf 1 : 2 - 2 --> mooie uitslag
Schijf 2 gaf forfait wegens te weinig voetballers : Geneberg - Schijf 2 dus 5 - 0
Schijf 3 - Germeer : 3 - 3
Bosvlinders - Schijf 5 : 0 - 6
 

Weekend 11 en 12 januari 2020

Gemaakt op 12 januari 2020
Geschreven door René
Wedstrijd van Schijf 1 thuis tegen Horst werd uitgesteld naar vrijdag 6 maart te 19h.
Schijf 2 kon een mooie overwinning halen bij Cools, uitslag 4 - 7
Schijf 3 kon dit echter niet op het veld van Schoorhei, uitslag 6 - 4
Onze zondagploeg moest naar Ten Aard. In de heenronde waren zij komen winnen op ons veld, vandaag echter was onze ploeg duidelijk beter en kon een mooie 0 - 5 overwinning meebrengen.
 

Pagina 2 van 8

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2