Weekend 15 en 16 februari 2020

Gemaakt op 17 februari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend :
Inhaalwedstrijd Schijf 1 - Jong Lanciers : 1 - 6
Atib Leopoldsburg - Schijf 2 : 8 - 2
Schijf 3 : vrij
De belangrijke match van Schijf 5 op het veld van De Vraai werd verloren : 5 - 2
 

Weekend 8 en 9 februari 2020

Gemaakt op 10 februari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend :
Schijf 1 behaalde een mooie overwinning bij de dorpsgenoten Den Berg : 0 - 6
Schijf 2 daarentegen moest dan weer thuis de duimen leggen tegen Schoonbroek : 0 - 4
Schijf 3 had het makkelijk dankzij het forfait van Canada : 5 - 0
Schijf 5 speelde een vooruitgeschoven wedstrijd op en tegen Broekkant, met een mooie 3 - 6 overwinning.
 

Weekend 1 en 2 februari 2020

Gemaakt op 03 februari 2020
Geschreven door René
Geen al te best resultaat voor dit weekend.
Schijf 1 leed een nipte nederlaag bij Sparta Blauw Wit : 1 - 0
Schijf 2 kon de punten niet thuishouden; 0 - 2 tegen Looi
Ook Schijf 3 kon thuis niet winnen tegen Motorclub 2 : uitslag 1 - 2
Onze zondagploeg echter behaalde een ruime overwinning op het veld van Heikneuters : uitslag 1 - 7
 

Weekend 25 en 26 januari 2020

Gemaakt op 27 januari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend :
Vloedbeemden - Schijf 1 : 1 - 4
Schijf 2 - Hoekske 2 : 1 - 4
Motorclub C - Schijf 3 : 3 - 2
Schijf 5 - Kempenzonen : 2 - 2
 

Weekend 18 en 19 januari 2020

Gemaakt op 23 januari 2020
Geschreven door René
Uitslagen dit weekend : 
Spin - Schijf 1 : 2 - 2 --> mooie uitslag
Schijf 2 gaf forfait wegens te weinig voetballers : Geneberg - Schijf 2 dus 5 - 0
Schijf 3 - Germeer : 3 - 3
Bosvlinders - Schijf 5 : 0 - 6
 

Pagina 2 van 8

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 26 sept 2020 14:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 27 sept 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2