Weekend 30 november en 1 december

Gemaakt op 04 december 2019
Geschreven door René
Slecht resultaat van onze 1ste ploeg, een duidelijke 3 - 0 nederlaag bij Hemelboys die 3de laatst staan.
Onze 2de ploeg diende niet te voetballen, Real Heesakkers gaf forfait, dus een 5 - 0 overwinning.
De 3de ploeg moest tegen Flurky, het werd een spannende match die met een overwinning werd afgesloten : 4 - 3
Schijf 5 moest thuis tegen Broekkant, ook hier een nipte overwinning : 4 - 3
 

Weekend 23 en 24 november 2019

Gemaakt op 25 november 2019
Geschreven door René
Schijf 1 kon een mooie overwinning meebrengen uit Lommel, het werd 1 - 2  bij Horst Sport.
Schijf 2 moest thuis de duimen leggen tegen de leider, eindstand 0 - 2 tegn VK Kolonie.
Schijf 3 won vlot tegen Belta met 5 - 1
Schijf 5 heeft zwaar uitgehaald bij Spin, uitslag 0 - 12
 

Weekend 16 en 17 november 2019

Gemaakt op 18 november 2019
Geschreven door René
Mooi weekend opnieuw voor onze club.
Schijf 1 kreeg de dorpsgenoten van Den Berg op bezoek.
Het werd een mooie 4-0 overwinning voor onze jongens.
Minder geluk voor onze 2de ploeg die op bezoek ging bij Schoonbroek, uitslag 5-4.
Onze 3de ploeg had er blijkbaar zin in op bezoek bij Canada, uitslag 2-16 !!
Ook een overwinning voor onze zondagploeg die Schoonbroek op bezoek kreeg, 1-0 maar zeker verdiend !
 

Weekend 9 en 10 november 2019

Gemaakt op 11 november 2019
Geschreven door René
Schijf 1 kon een mooie overwinning meebrengen uit Meerhout, het werd 0 - 3 bij FC Krabbers
De wedstrijd van Schijf 2 tegen Welkom is verschoven naar 29/2/2020
Schijf 3 kon niet winnen bij G.S.K. het werd 5 - 2
Schijf 5 was vrij
 

Weekend 2 en 3 november 2019

Gemaakt op 03 november 2019
Geschreven door René
Schijf 1 en 3 waren vrij dit weekend
Schijf 2 moest aan de slag op Pro Mille en haalde een duidelijke zege binnen : 2 - 5
Schijf 5 moest naar Postel en kon eveneens een makkelijke zege meenemen naar huis : 1 - 7
 

Pagina 4 van 8

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2