Weekend 11 en 12 januari 2020

Gemaakt op 12 januari 2020
Geschreven door René
Wedstrijd van Schijf 1 thuis tegen Horst werd uitgesteld naar vrijdag 6 maart te 19h.
Schijf 2 kon een mooie overwinning halen bij Cools, uitslag 4 - 7
Schijf 3 kon dit echter niet op het veld van Schoorhei, uitslag 6 - 4
Onze zondagploeg moest naar Ten Aard. In de heenronde waren zij komen winnen op ons veld, vandaag echter was onze ploeg duidelijk beter en kon een mooie 0 - 5 overwinning meebrengen.
 

Weekend 04 en 05 januari 2020

Gemaakt op 06 januari 2020
Geschreven door René
Enkel onze zondagploeg diende te voetballen, de 3 zaterdagploegen zijn op dit ogenblik op stage in één of ander warm land om de conditie terug op te starten.
Schijf 5 moest dus naar de Witte Molen en heeft daar een prachtprestatie afgeleverd.
Heel mooi combinatievoetbal met enkele overheerlijke doelpunten, eindstand : 2 - 7
Een prima start dus voor 2020 !
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 







 

Nieuwjaar 2020

Gemaakt op 30 december 2019
Geschreven door René

Onze allerbeste wensen voor al onze leden, hun partners en supporters.

Dat we een prachtig nieuw jaar mogen ingaan met veel voetbalplezier en mooie resultaten voor onze 4 ploegen !

Het Bestuur,


                                               

 

Weekend 21 en 22 december 2019

Gemaakt op 24 december 2019
Geschreven door René
Wedstrijd van Schijf 1 tegen Jong Lanciers was reeds verzet naar 15/2/2020
Schijf 2 moest tegen de leider ATIB Leopoldsburg en ze hebben die ploeg sambavoetbal gepresenteerd zoals onze coach had gevraagd.
Een prachtige wedstrijd die verdiend werd gewonnen met 6 - 2
Ook schijf 3 behaalde een mooie overwinning uit bij Hoef Sport : 1 - 4
Onze zondagploeg diende niet te spelen.
 

Weekend 14 en 15 december 2019

Gemaakt op 19 december 2019
Geschreven door René
Opnieuw een nipte nederlaag voor ons eerste elftal : 3 - 4 tegen Gerheide.
Schijf 2 moest naar Germeer en ook zij konden niet winnen : uitslag 6 - 2
Ons 3de elftal kon een mooi gelijkspel halen op het veld van Donk : uitslag 1 - 1
Alle wedstrijden van de zondagreeks werden afgelast door de slechte weersomstandigheden.
 

Pagina 3 van 8

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 26 sept 2020 14:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 27 sept 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2