Wedstrijdschema: Schoonbroek 3 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 09.09.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Bosvlinders 21 - 5 Verloren
2 Speeldag 2 16.09.2018 09:30 u Spin 2 - Schoonbroek 33 - 4 Gewonnen
3 Speeldag 3 23.09.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Witte Molen0 - 5 Verloren
4 Speeldag 4 30.09.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - FC De Vraai2 - 4 Verloren
5 Speeldag 5 07.10.2018 10:45 u Ten Aard - Schoonbroek 31 - 2 Gewonnen
6 Speeldag 6 14.10.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Kempenzonen 23 - 6 Verloren
7 Speeldag 7 21.10.2018 09:30 u Den Berg 2 - Schoonbroek 31 - 2 Gewonnen
8 Speeldag 8 28.10.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Heikneuters 23 - 3 Gelijk
9 Speeldag 9 04.11.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Karel 12 - 1 Gewonnen
10 Speeldag 10 11.11.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Braberg 24 - 1 Gewonnen
11 Speeldag 11 18.11.2018 09:30 u Schijf 3 - Schoonbroek 32 - 1 Verloren
12 Speeldag 12 25.11.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Postel 25 - 5 Gelijk
13 Speeldag 13 02.12.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Broekkant 46 - 3 Gewonnen
15 Speeldag 15 16.12.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Vorsel1 - 3 Verloren
16 Speeldag 16 06.01.2019 09:30 u Bosvlinders 2 - Schoonbroek 311 - 2 Verloren
17 Speeldag 17 23.12.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Spin 27 - 5 Gewonnen
18 Speeldag 18 20.01.2019 09:30 u Witte Molen - Schoonbroek 32 - 2 Gelijk
19 Speeldag 19 21.04.2019 09:30 u FC De Vraai - Schoonbroek 3_ - _
20 Speeldag 20 03.02.2019 09:30 u Kempenzonen 2 - Schoonbroek 3_ - _
21 Speeldag 21 10.02.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Den Berg 22 - 2 Gelijk
22 Speeldag 22 17.02.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Ten Aard3 - 3 Gelijk
23 Speeldag 23 24.02.2019 09:30 u Karel 1 - Schoonbroek 3_ - _
24 Speeldag 24 03.03.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Schijf 3_ - _
25 Speeldag 25 10.03.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schoonbroek 3_ - _
26 Speeldag 26 17.03.2019 09:30 u Postel 2 - Schoonbroek 3_ - _
27 Speeldag 27 24.03.2019 09:30 u Braberg 2 - Schoonbroek 3_ - _
28 Speeldag 28 31.03.2019 09:30 u Broekkant 4 - Schoonbroek 3_ - _
30 Speeldag 30 14.04.2019 09:30 u Vorsel - Schoonbroek 3_ - _

Beurtrol

zaterdag 23 februari @ 08:00
Roger Jacobs, Thomas Damen, Thomas Smets
Schijf 1 - Den Berg 1 te 14:30h
Schijf 2 - Netevallei te 16:30h
zaterdag 2 maart @ 08:00
Tim Jacobs, Jasper Mermans, Carl Vos
Schijf 2 - Sparta te 15:00h

Volgende wedstrijden

za, 23 feb 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Den Berg 1
Den Berg 1
 
za, 23 feb 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Netevallei
Netevallei
 
zo, 24 feb 2019 09:30
FC De Vraai
FC De Vraai
-:- Schijf 3
Schijf 3