Wedstrijdschema: Motorclub 2 | 6e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 13:45 u Motorclub 2 - Canada24 - 1 Gewonnen
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Schoorhei - Motorclub 21 - 5 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 13:45 u Motorclub 2 - Motorclub 33 - 4 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Motorclub 24 - 5 Gewonnen
5 Speeldag 5 12.10.2019 13:45 u Motorclub 2 - Schijf 35 - 0 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 14:00 u Belta 2 - Motorclub 24 - 4 Gelijk
7 Speeldag 7 09.11.2019 13:45 u Motorclub 2 - Geneberg 23 - 0 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 16:00 u Flurky 2 - Motorclub 24 - 3 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 13:45 u Motorclub 2 - Hoef Sport 17 - 2 Gewonnen
10 Speeldag 10 30.11.2019 13:45 u Motorclub 2 - Germeer4 - 2 Gewonnen
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:00 u Donk 2 - Motorclub 23 - 3 Gelijk
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Canada - Motorclub 2_ - _
13 Speeldag 13 21.12.2019 13:45 u Motorclub 2 - Schoorhei5 - 3 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 13:45 u Motorclub 2 - G.S.K. 25 - 0 Gewonnen
15 Speeldag 15 18.01.2020 13:00 u Motorclub 3 - Motorclub 23 - 1 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 13:45 u Motorclub 2 - Belta 24 - 1 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Schijf 3 - Motorclub 2_ - _
18 Speeldag 18 08.02.2020 13:45 u Motorclub 2 - Flurky 2_ - _
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Geneberg 2 - Motorclub 2_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Hoef Sport 1 - Motorclub 2_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 13:45 u Motorclub 2 - Donk 2_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 17:00 u Germeer - Motorclub 2_ - _

Beurtrol

zaterdag 1 februari
Sylvia, Lander Rommens en Guy Wils
Schijf 3 - Motorclub 2 te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zaterdag 8 februari
Johan Keersmaekers, Pieter Segers en Kristof Hoskens
Schijf 3 - Canada te 14:30h
Schijf 2 - Schoonbroek 2 te 16:30h

Volgende wedstrijden

za, 01 feb 2020 14:30
Sparta Blauw Wit
Sparta Blauw Wit
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 01 feb 2020 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Looi Sport
Looi Sport
 
za, 01 feb 2020 14:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Motorclub 2
Motorclub 2
 
zo, 02 feb 2020 09:30
Heikneuters 2
Heikneuters 2
-:- Schijf 5
Schijf 5