Wedstrijdschema: Heikneuters 2 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 09.09.2018 09:30 u Spin 2 - Heikneuters 21 - 6 Gewonnen
2 Speeldag 2 16.09.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Den Berg 27 - 0 Gewonnen
3 Speeldag 3 23.09.2018 10:45 u Ten Aard - Heikneuters 24 - 3 Verloren
4 Speeldag 4 30.09.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Braberg 22 - 3 Verloren
5 Speeldag 5 07.10.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Kempenzonen 22 - 6 Verloren
7 Speeldag 7 21.10.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Karel 18 - 0 Gewonnen
8 Speeldag 8 28.10.2018 09:30 u Schoonbroek 3 - Heikneuters 23 - 3 Gelijk
9 Speeldag 9 04.11.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Bosvlinders 29 - 2 Gewonnen
10 Speeldag 10 11.11.2018 09:30 u Postel 2 - Heikneuters 22 - 10 Gewonnen
11 Speeldag 11 18.11.2018 09:30 u Vorsel - Heikneuters 23 - 3 Gelijk
12 Speeldag 12 25.11.2018 09:30 u Broekkant 4 - Heikneuters 24 - 3 Verloren
13 Speeldag 13 02.12.2018 09:30 u Heikneuters 2 - FC De Vraai0 - 4 Verloren
14 Speeldag 14 09.12.2018 09:30 u Heikneuters 2 - Witte Molen1 - 6 Verloren
15 Speeldag 15 16.12.2018 10:00 u Schijf 3 - Heikneuters 212 - 2 Verloren
16 Speeldag 16 06.01.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Spin 22 - 5 Verloren
17 Speeldag 17 13.01.2019 09:30 u Den Berg 2 - Heikneuters 22 - 0 Verloren
18 Speeldag 18 20.01.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Ten Aard3 - 3 Gelijk
19 Speeldag 19 21.04.2019 09:30 u Braberg 2 - Heikneuters 2_ - _
21 Speeldag 21 10.02.2019 09:30 u Karel 1 - Heikneuters 22 - 11 Gewonnen
22 Speeldag 22 17.02.2019 09:30 u Kempenzonen 2 - Heikneuters 22 - 0 Verloren
23 Speeldag 23 24.02.2019 09:30 u Bosvlinders 2 - Heikneuters 29 - 1 Verloren
24 Speeldag 24 03.03.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Vorsel2 - 5 Verloren
25 Speeldag 25 10.03.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schoonbroek 34 - 4 Gelijk
26 Speeldag 26 17.03.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Broekkant 45 - 0 Gewonnen
27 Speeldag 27 24.03.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Postel 22 - 3 Verloren
28 Speeldag 28 31.03.2019 09:30 u FC De Vraai - Heikneuters 2_ - _
29 Speeldag 29 07.04.2019 09:30 u Witte Molen - Heikneuters 2_ - _
30 Speeldag 30 14.04.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schijf 3_ - _

Beurtrol

zaterdag 6 april @ 08:00
Johan Keersmaekers, Frits Van Herck, Stef Nijs
Schijf 1 - Germinal te 14:30h
Schijf 2 - Welkom 2 te 16:30h
zondag 7 april @ 08:00
Kristof Hoskens, Brent Meulemans,Brent Van Bijlen
Schijf 3 - Broekkant te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 30 mrt 2019 15:00
Warande Sport
Warande Sport
0:5 Schijf 1
Schijf 1
 
za, 30 mrt 2019 15:00
Cools
Cools
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
zo, 31 mrt 2019 10:45
Ten Aard
Ten Aard
-:- Schijf 3
Schijf 3