Wedstrijdschema: Schijf 3 | Zondagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 09.09.2018 09:30 u Schijf 3 - Kempenzonen 21 - 5 Verloren
2 Speeldag 2 16.09.2018 09:30 u Postel 2 - Schijf 32 - 4 Gewonnen
3 Speeldag 3 23.09.2018 09:30 u Schijf 3 - Bosvlinders 25 - 0 Gewonnen
4 Speeldag 4 30.09.2018 09:30 u Spin 2 - Schijf 31 - 6 Gewonnen
5 Speeldag 5 07.10.2018 09:30 u Schijf 3 - Braberg 28 - 1 Gewonnen
6 Speeldag 6 14.10.2018 09:30 u Schijf 3 - Den Berg 26 - 1 Gewonnen
7 Speeldag 7 21.10.2018 09:30 u Witte Molen - Schijf 33 - 3 Gelijk
8 Speeldag 8 28.10.2018 09:30 u Vorsel - Schijf 32 - 7 Gewonnen
9 Speeldag 9 04.11.2018 09:30 u Schijf 3 - FC De Vraai2 - 4 Verloren
11 Speeldag 11 18.11.2018 09:30 u Schijf 3 - Schoonbroek 32 - 1 Gewonnen
12 Speeldag 12 25.11.2018 09:30 u Karel 1 - Schijf 30 - 5 Gewonnen
13 Speeldag 13 02.12.2018 09:30 u Schijf 3 - Ten Aard9 - 1 Gewonnen
14 Speeldag 14 09.12.2018 09:30 u Broekkant 4 - Schijf 33 - 4 Gewonnen
15 Speeldag 15 16.12.2018 10:00 u Schijf 3 - Heikneuters 212 - 2 Gewonnen
16 Speeldag 16 06.01.2019 09:30 u Kempenzonen 2 - Schijf 39 - 3 Verloren
17 Speeldag 17 13.01.2019 09:30 u Schijf 3 - Postel 24 - 0 Gewonnen
18 Speeldag 18 20.01.2019 09:30 u Bosvlinders 2 - Schijf 34 - 4 Gelijk
19 Speeldag 19 27.01.2019 09:30 u Schijf 3 - Spin 2_ - _
20 Speeldag 20 03.02.2019 09:30 u Den Berg 2 - Schijf 3_ - _
21 Speeldag 21 10.02.2019 09:30 u Schijf 3 - Witte Molen_ - _
22 Speeldag 22 17.02.2019 09:30 u Braberg 2 - Schijf 3_ - _
23 Speeldag 23 24.02.2019 09:30 u FC De Vraai - Schijf 3_ - _
24 Speeldag 24 03.03.2019 09:30 u Schoonbroek 3 - Schijf 3_ - _
25 Speeldag 25 10.03.2019 09:30 u Schijf 3 - Vorsel_ - _
26 Speeldag 26 17.03.2019 09:30 u Schijf 3 - Karel 1_ - _
28 Speeldag 28 31.03.2019 10:45 u Ten Aard - Schijf 3_ - _
29 Speeldag 29 07.04.2019 09:30 u Schijf 3 - Broekkant 4_ - _
30 Speeldag 30 14.04.2019 09:30 u Heikneuters 2 - Schijf 3_ - _

Beurtrol

zaterdag 26 januari @ 08:00
Rob Van Gompel, Brett Huysmans, Marijn Mertens
Schijf 1 - Jong Lanciers te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zondag 27 januari @ 08:00
Wouter Van Houdt, Toon Peeters
Schijf 3 - Spin te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 26 jan 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Jong Lansiers
Jong Lansiers
 
za, 26 jan 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Looi Sport
Looi Sport
 
zo, 27 jan 2019 09:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Spin 2
Spin 2