Wedstrijdschema: Flurky 2 | 6e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 15:00 u Geneberg 2 - Flurky 20 - 9 Gewonnen
2 Speeldag 2 21.09.2019 14:00 u Belta 2 - Flurky 20 - 1 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 16:00 u Flurky 2 - Canada15 - 0 Gewonnen
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:00 u Flurky 2 - Hoef Sport 11 - 4 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 14:00 u Donk 2 - Flurky 23 - 1 Verloren
6 Speeldag 6 19.10.2019 16:00 u Flurky 2 - Germeer6 - 2 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Schoorhei - Flurky 23 - 1 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 16:00 u Flurky 2 - Motorclub 24 - 3 Gewonnen
9 Speeldag 9 23.11.2019 13:00 u Motorclub 3 - Flurky 24 - 3 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Schijf 3 - Flurky 24 - 3 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 16:00 u Flurky 2 - G.S.K. 26 - 3 Gewonnen
12 Speeldag 12 15.02.2020 16:00 u Flurky 2 - Geneberg 25 - 0 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 16:00 u Flurky 2 - Belta 20 - 3 Verloren
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Hoef Sport 1 - Flurky 21 - 3 Gewonnen
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Canada - Flurky 22 - 9 Gewonnen
16 Speeldag 16 25.01.2020 17:00 u Germeer - Flurky 27 - 5 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 16:00 u Flurky 2 - Donk 24 - 4 Gelijk
18 Speeldag 18 08.02.2020 13:45 u Motorclub 2 - Flurky 25 - 1 Verloren
19 Speeldag 19 22.02.2020 16:00 u Flurky 2 - Schoorhei3 - 5 Verloren
20 Speeldag 20 14.03.2020 16:00 u Flurky 2 - Motorclub 3_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Flurky 2_ - _
22 Speeldag 22 17.10.2020 16:00 u Flurky 2 - Schijf 3_ - _

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 26 sept 2020 14:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 20 sept 2020 09:30
Heikneuters 2
Heikneuters 2
-:- Schijf 5
Schijf 5