Wedstrijdschema: G.S.K. 2 | 6e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Germeer2 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 14:00 u Donk 2 - G.S.K. 25 - 0 Verloren
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Schoorhei - G.S.K. 22 - 0 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Motorclub 24 - 5 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 13:00 u Motorclub 3 - G.S.K. 213 - 0 Verloren
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Canada - G.S.K. 25 - 2 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Schijf 35 - 2 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:00 u Belta 2 - G.S.K. 23 - 0 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Geneberg 22 - 4 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Hoef Sport 16 - 2 Gewonnen
11 Speeldag 11 07.12.2019 16:00 u Flurky 2 - G.S.K. 26 - 3 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 17:00 u Germeer - G.S.K. 23 - 11 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Donk 25 - 4 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 13:45 u Motorclub 2 - G.S.K. 25 - 0 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Schoorhei0 - 6 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Canada0 - 5 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Motorclub 32 - 1 Gewonnen
18 Speeldag 18 08.02.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Belta 23 - 1 Gewonnen
19 Speeldag 19 22.02.2020 16:30 u Schijf 3 - G.S.K. 25 - 0 Verloren
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Geneberg 2 - G.S.K. 2_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 16:30 u G.S.K. 2 - Flurky 2_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Hoef Sport 1 - G.S.K. 2_ - _

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2