Wedstrijdschema: Hoef Sport 1 | 6e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 14:00 u Belta 2 - Hoef Sport 12 - 2 Gelijk
2 Speeldag 2 21.09.2019 14:30 u Schijf 3 - Hoef Sport 14 - 2 Verloren
3 Speeldag 3 26.10.2019 15:00 u Geneberg 2 - Hoef Sport 11 - 4 Gewonnen
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:00 u Flurky 2 - Hoef Sport 11 - 4 Gewonnen
5 Speeldag 5 02.11.2019 14:30 u Hoef Sport 1 - Canada8 - 1 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Hoef Sport 1 - Donk 23 - 4 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 17:00 u Germeer - Hoef Sport 11 - 0 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Hoef Sport 1 - Schoorhei3 - 3 Gelijk
9 Speeldag 9 23.11.2019 13:45 u Motorclub 2 - Hoef Sport 17 - 2 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 16:30 u G.S.K. 2 - Hoef Sport 16 - 2 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Hoef Sport 1 - Motorclub 31 - 3 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Hoef Sport 1 - Belta 23 - 0 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Hoef Sport 1 - Schijf 31 - 4 Verloren
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Hoef Sport 1 - Flurky 21 - 3 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Hoef Sport 1 - Geneberg 23 - 4 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:00 u Donk 2 - Hoef Sport 11 - 3 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Canada - Hoef Sport 10 - 3 Gewonnen
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Schoorhei - Hoef Sport 12 - 4 Gewonnen
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Hoef Sport 1 - Germeer_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Hoef Sport 1 - Motorclub 2_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 13:00 u Motorclub 3 - Hoef Sport 1_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Hoef Sport 1 - G.S.K. 2_ - _

Beurtrol

zaterdag 22 februari
Sylvia, Brent Van Bijlen en Robin Timmermans
Schijf 1 - Krabbers te 14:30h
Schijf 3 - GSK 2 te 16:30h
zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
vrijdag 6 maart
Roger Jacobs / Dries Meulemans ??? en Jeff Oeyen
Schijf 1 - Horst te 19:00h

Volgende wedstrijden

za, 22 feb 2020 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Krabbers
Krabbers
 
za, 22 feb 2020 17:00
Welkom Boys
Welkom Boys
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 22 feb 2020 16:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- G.S.K. 2
G.S.K. 2
 
zo, 23 feb 2020 09:30
Vorsel
Vorsel
-:- Schijf 5
Schijf 5