Wedstrijdschema: Cools | 4e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 26.10.2019 15:00 u Cools - Hoekske 22 - 2 Gelijk
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Geneberg 1 - Cools6 - 3 Verloren
3 Speeldag 3 28.09.2019 16:30 u Cools - Looi Sport1 - 5 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:30 u Schijf 2 - Cools3 - 0 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Cools - Welkom Boys2 - 1 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 16:00 u Schoonbroek 2 - Cools2 - 2 Gelijk
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Cools - VK Kolonie 13 - 5 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Pro Mille - Cools4 - 1 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Cools - Real Heesakker5 - 0 Gewonnen
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Cools - Germeer1 - 1 Gelijk
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Cools5 - 2 Verloren
12 Speeldag 12 11.04.2020 15:00 u Hoekske 2 - Cools_ - _
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Cools - Geneberg 13 - 7 Verloren
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Cools - Schijf 24 - 7 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Looi Sport - Cools2 - 1 Verloren
16 Speeldag 16 15.02.2020 14:30 u Cools - Schoonbroek 22 - 1 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 17:00 u Welkom Boys - Cools6 - 2 Verloren
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Cools - Pro Mille1 - 4 Verloren
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u VK Kolonie 1 - Cools1 - 0 Verloren
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Real Heesakker - Cools_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Cools - Atib Leopoldsburg 1_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 14:30 u Germeer - Cools_ - _

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 26 sept 2020 14:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 20 sept 2020 09:30
Heikneuters 2
Heikneuters 2
-:- Schijf 5
Schijf 5