Wedstrijdschema: Germeer | 4e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 16:30 u Schijf 2 - Germeer4 - 2 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 14:30 u Germeer - Looi Sport3 - 2 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 14:30 u Germeer - Welkom Boys3 - 2 Gewonnen
4 Speeldag 4 05.10.2019 16:00 u Schoonbroek 2 - Germeer2 - 3 Gewonnen
5 Speeldag 5 12.10.2019 14:30 u Germeer - VK Kolonie 11 - 9 Verloren
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Pro Mille - Germeer1 - 0 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Germeer - Real Heesakker8 - 3 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Germeer3 - 0 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 16:30 u Hoekske 2 - Germeer3 - 3 Gelijk
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Cools - Germeer1 - 1 Gelijk
11 Speeldag 11 15.02.2020 14:30 u Germeer - Geneberg 1_ - _
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Germeer - Schijf 26 - 2 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Looi Sport - Germeer3 - 4 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Germeer - Schoonbroek 28 - 4 Gewonnen
15 Speeldag 15 18.01.2020 17:00 u Welkom Boys - Germeer3 - 1 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Germeer - Pro Mille3 - 3 Gelijk
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u VK Kolonie 1 - Germeer_ - _
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Germeer - Atib Leopoldsburg 1_ - _
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Real Heesakker - Germeer_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 14:30 u Germeer - Hoekske 2_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Geneberg 1 - Germeer_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 14:30 u Germeer - Cools_ - _

Beurtrol

zaterdag 1 februari
Sylvia, Lander Rommens en Guy Wils
Schijf 3 - Motorclub 2 te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zaterdag 8 februari
Johan Keersmaekers, Pieter Segers en Kristof Hoskens
Schijf 3 - Canada te 14:30h
Schijf 2 - Schoonbroek 2 te 16:30h

Volgende wedstrijden

za, 01 feb 2020 14:30
Sparta Blauw Wit
Sparta Blauw Wit
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 01 feb 2020 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Looi Sport
Looi Sport
 
za, 01 feb 2020 14:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Motorclub 2
Motorclub 2
 
zo, 02 feb 2020 09:30
Heikneuters 2
Heikneuters 2
-:- Schijf 5
Schijf 5