Wedstrijdschema: Atib Leopoldsburg 1 | 4e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 17:00 u Welkom Boys - Atib Leopoldsburg 12 - 4 Gewonnen
2 Speeldag 2 15.02.2020 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Schijf 28 - 2 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Atib Leopoldsburg 1 - Schoonbroek 210 - 2 Gewonnen
4 Speeldag 4 05.10.2019 15:00 u VK Kolonie 1 - Atib Leopoldsburg 11 - 1 Gelijk
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Atib Leopoldsburg 1 - Pro Mille4 - 3 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Real Heesakker - Atib Leopoldsburg 10 - 5 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Hoekske 24 - 2 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Germeer3 - 0 Gewonnen
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Geneberg 1 - Atib Leopoldsburg 14 - 2 Verloren
10 Speeldag 10 21.03.2020 15:00 u Looi Sport - Atib Leopoldsburg 12 - 5 Gewonnen
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Cools5 - 2 Gewonnen
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Welkom Boys6 - 0 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 15:30 u Schijf 2 - Atib Leopoldsburg 16 - 2 Verloren
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - VK Kolonie 11 - 4 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 16:00 u Schoonbroek 2 - Atib Leopoldsburg 1_ - _
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Atib Leopoldsburg 1 - Real Heesakker5 - 0 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Pro Mille - Atib Leopoldsburg 12 - 1 Verloren
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Germeer - Atib Leopoldsburg 10 - 8 Gewonnen
19 Speeldag 19 22.02.2020 16:30 u Hoekske 2 - Atib Leopoldsburg 12 - 12 Gewonnen
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Atib Leopoldsburg 1 - Geneberg 1_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Cools - Atib Leopoldsburg 1_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Atib Leopoldsburg 1 - Looi Sport_ - _

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 26 sept 2020 15:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 27 sept 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2