Wedstrijdschema: Netevallei | 4e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 08.09.2018 15:00 u Netevallei - Welkom Boys5 - 1 Gewonnen
2 Speeldag 2 15.09.2018 15:00 u Hoekske 2 - Netevallei4 - 5 Gewonnen
3 Speeldag 3 22.09.2018 15:00 u Netevallei - FC De Kroon0 - 0 Gelijk
4 Speeldag 4 29.09.2018 15:00 u Pro Mille - Netevallei6 - 2 Verloren
5 Speeldag 5 13.10.2018 15:00 u Real Heesakker - Netevallei1 - 0 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2018 15:00 u Netevallei - Looi Sport9 - 7 Gewonnen
7 Speeldag 7 10.11.2018 13:30 u Netevallei - Schijf 25 - 0 Gewonnen
8 Speeldag 8 17.11.2018 14:30 u Germeer - Netevallei2 - 6 Gewonnen
9 Speeldag 9 24.11.2018 14:30 u Sparta - Netevallei4 - 3 Verloren
10 Speeldag 10 01.12.2018 14:30 u Schoonbroek 2 - Netevallei4 - 7 Gewonnen
11 Speeldag 11 08.12.2018 13:30 u Netevallei - Cools7 - 1 Gewonnen
12 Speeldag 12 15.12.2018 16:30 u Welkom Boys - Netevallei7 - 1 Verloren
13 Speeldag 13 12.01.2019 13:30 u Netevallei - Hoekske 27 - 2 Gewonnen
14 Speeldag 14 19.01.2019 14:30 u FC De Kroon - Netevallei_ - _
15 Speeldag 15 26.01.2019 13:30 u Netevallei - Pro Mille_ - _
16 Speeldag 16 02.02.2019 14:45 u Looi Sport - Netevallei_ - _
17 Speeldag 17 09.02.2019 14:30 u Netevallei - Real Heesakker_ - _
18 Speeldag 18 23.02.2019 16:30 u Schijf 2 - Netevallei_ - _
19 Speeldag 19 09.03.2019 13:30 u Netevallei - Germeer_ - _
20 Speeldag 20 16.03.2019 13:30 u Netevallei - Sparta_ - _
21 Speeldag 21 30.03.2019 13:30 u Netevallei - Schoonbroek 2_ - _
22 Speeldag 22 06.04.2019 15:00 u Cools - Netevallei_ - _

Beurtrol

zaterdag 26 januari @ 08:00
Rob Van Gompel, Brett Huysmans, Marijn Mertens
Schijf 1 - Jong Lanciers te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zondag 27 januari @ 08:00
Wouter Van Houdt, Toon Peeters
Schijf 3 - Spin te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 19 jan 2019 14:30
Krabbers
Krabbers
-:- Schijf 1
Schijf 1
 
za, 19 jan 2019 14:30
Pro Mille
Pro Mille
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
zo, 20 jan 2019 09:30
Bosvlinders 2
Bosvlinders 2
-:- Schijf 3
Schijf 3