Wedstrijdschema: Stort Sport | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 07.03.2020 16:00 u Stort Sport - Sparta Blauw Wit1 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Den Berg 1 - Stort Sport1 - 1 Gelijk
3 Speeldag 3 02.11.2019 16:00 u Stort Sport - Germinal1 - 10 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 15:00 u Hemelboys - Stort Sport3 - 3 Gelijk
5 Speeldag 5 12.10.2019 16:00 u Stort Sport - Jong Lansiers3 - 3 Gelijk
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Gerheide 1 - Stort Sport3 - 0 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 16:00 u Stort Sport - Spin 11 - 6 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:00 u Stort Sport - Horst SC2 - 5 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 16:00 u Stort Sport - Schijf 11 - 2 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 16:00 u Stort Sport - Krabbers4 - 6 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Vloedbeemden - Stort Sport8 - 2 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Stort Sport6 - 0 Verloren
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Stort Sport - Den Berg 11 - 0 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 16:00 u Stort Sport - Hemelboys6 - 7 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Germinal - Stort Sport4 - 1 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 16:00 u Stort Sport - Gerheide 10 - 5 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Jong Lansiers - Stort Sport1 - 0 Verloren
18 Speeldag 18 08.02.2020 16:00 u Horst SC - Stort Sport2 - 0 Verloren
19 Speeldag 19 18.04.2020 14:30 u Spin 1 - Stort Sport5 - 0 Verloren
20 Speeldag 20 03.10.2020 15:00 u Schijf 1 - Stort Sport_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 16:00 u Stort Sport - Vloedbeemden_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Krabbers - Stort Sport_ - _

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 03 okt 2020 15:00
VK Kolonie 1
VK Kolonie 1
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 04 okt 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Schoonbroek 3
Schoonbroek 3