Wedstrijdschema: Vloedbeemden | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 08.09.2018 15:00 u Vloedbeemden - Stort Sport2 - 1 Gewonnen
2 Speeldag 2 15.09.2018 15:00 u Warande Sport - Vloedbeemden2 - 2 Gelijk
3 Speeldag 3 22.09.2018 15:00 u Vloedbeemden - Germinal1 - 2 Verloren
4 Speeldag 4 29.09.2018 15:00 u Zonnekloppers - Vloedbeemden7 - 3 Verloren
5 Speeldag 5 13.10.2018 15:00 u Krabbers - Vloedbeemden7 - 5 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2018 15:00 u Vloedbeemden - Spin 11 - 2 Verloren
7 Speeldag 7 10.11.2018 15:00 u Vloedbeemden - Jong Lansiers1 - 3 Verloren
8 Speeldag 8 17.11.2018 15:00 u Sparta Blauw Wit - Vloedbeemden2 - 2 Gelijk
9 Speeldag 9 24.11.2018 14:30 u Vloedbeemden - Schijf 12 - 0 Gewonnen
10 Speeldag 10 01.12.2018 15:00 u Den Berg 1 - Vloedbeemden1 - 9 Gewonnen
11 Speeldag 11 08.12.2018 15:00 u Barrier - Vloedbeemden3 - 2 Verloren
12 Speeldag 12 15.12.2018 15:00 u Stort Sport - Vloedbeemden2 - 2 Gelijk
13 Speeldag 13 12.01.2019 14:30 u Vloedbeemden - Warande Sport0 - 5 Verloren
14 Speeldag 14 19.01.2019 14:30 u Germinal - Vloedbeemden4 - 1 Verloren
15 Speeldag 15 26.01.2019 14:30 u Vloedbeemden - Zonnekloppers_ - _
16 Speeldag 16 02.02.2019 14:30 u Spin 1 - Vloedbeemden_ - _
17 Speeldag 17 09.02.2019 14:30 u Vloedbeemden - Krabbers_ - _
18 Speeldag 18 02.03.2019 14:30 u Jong Lansiers - Vloedbeemden_ - _
19 Speeldag 19 09.03.2019 15:00 u Vloedbeemden - Sparta Blauw Wit_ - _
20 Speeldag 20 16.03.2019 14:30 u Schijf 1 - Vloedbeemden_ - _
21 Speeldag 21 30.03.2019 15:00 u Vloedbeemden - Den Berg 1_ - _
22 Speeldag 22 06.04.2019 15:00 u Barrier - Vloedbeemden_ - _

Beurtrol

zaterdag 26 januari @ 08:00
Rob Van Gompel, Brett Huysmans, Marijn Mertens
Schijf 1 - Jong Lanciers te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zondag 27 januari @ 08:00
Wouter Van Houdt, Toon Peeters
Schijf 3 - Spin te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 26 jan 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Jong Lansiers
Jong Lansiers
 
za, 26 jan 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Looi Sport
Looi Sport
 
zo, 27 jan 2019 09:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Spin 2
Spin 2