Wedstrijdschema: Schijf 1 | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 08.09.2018 14:30 u Schijf 1 - Zonnekloppers3 - 3 Gelijk
2 Speeldag 2 15.09.2018 15:00 u Spin 1 - Schijf 11 - 5 Gewonnen
3 Speeldag 3 22.09.2018 14:30 u Schijf 1 - Krabbers4 - 4 Gelijk
4 Speeldag 4 29.09.2018 15:00 u Jong Lansiers - Schijf 10 - 2 Gewonnen
5 Speeldag 5 13.10.2018 16:00 u Stort Sport - Schijf 10 - 3 Gewonnen
6 Speeldag 6 20.10.2018 14:30 u Schijf 1 - Sparta Blauw Wit4 - 1 Gewonnen
7 Speeldag 7 10.11.2018 14:30 u Den Berg 1 - Schijf 14 - 4 Gelijk
8 Speeldag 8 17.11.2018 14:30 u Schijf 1 - Barrier2 - 4 Verloren
9 Speeldag 9 24.11.2018 14:30 u Vloedbeemden - Schijf 12 - 0 Verloren
10 Speeldag 10 01.12.2018 14:30 u Schijf 1 - Warande Sport5 - 0 Gewonnen
11 Speeldag 11 08.12.2018 14:30 u Germinal - Schijf 16 - 4 Verloren
12 Speeldag 12 15.12.2018 14:30 u Zonnekloppers - Schijf 14 - 0 Verloren
13 Speeldag 13 22.12.2018 14:30 u Schijf 1 - Spin 13 - 5 Verloren
14 Speeldag 14 19.01.2019 14:30 u Krabbers - Schijf 11 - 1 Gelijk
15 Speeldag 15 26.01.2019 14:30 u Schijf 1 - Jong Lansiers_ - _
16 Speeldag 16 02.02.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Schijf 1_ - _
17 Speeldag 17 09.02.2019 14:30 u Schijf 1 - Stort Sport_ - _
18 Speeldag 18 23.02.2019 14:30 u Schijf 1 - Den Berg 1_ - _
19 Speeldag 19 09.03.2019 15:00 u Barrier - Schijf 1_ - _
20 Speeldag 20 16.03.2019 14:30 u Schijf 1 - Vloedbeemden_ - _
21 Speeldag 21 30.03.2019 15:00 u Warande Sport - Schijf 1_ - _
22 Speeldag 22 06.04.2019 14:30 u Schijf 1 - Germinal_ - _

Beurtrol

zaterdag 26 januari @ 08:00
Rob Van Gompel, Brett Huysmans, Marijn Mertens
Schijf 1 - Jong Lanciers te 14:30h
Schijf 2 - Looi te 16:30h
zondag 27 januari @ 08:00
Wouter Van Houdt, Toon Peeters
Schijf 3 - Spin te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 26 jan 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Jong Lansiers
Jong Lansiers
 
za, 26 jan 2019 16:30
Schijf 2
Schijf 2
-:- Looi Sport
Looi Sport
 
zo, 27 jan 2019 09:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- Spin 2
Spin 2