Wedstrijdschema: Sparta Blauw Wit | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 07.03.2020 16:00 u Stort Sport - Sparta Blauw Wit_ - _
2 Speeldag 2 21.09.2019 17:00 u Sparta Blauw Wit - Spin 11 - 5 Verloren
3 Speeldag 3 28.09.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Horst SC2 - 4 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 17:00 u Sparta Blauw Wit - Germinal2 - 3 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Schijf 1 - Sparta Blauw Wit5 - 0 Verloren
6 Speeldag 6 19.10.2019 17:00 u Sparta Blauw Wit - Hemelboys5 - 4 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Vloedbeemden5 - 3 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Jong Lansiers - Sparta Blauw Wit0 - 1 Gewonnen
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Krabbers2 - 4 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Den Berg 1 - Sparta Blauw Wit0 - 3 Gewonnen
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Gerheide 11 - 1 Gelijk
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Stort Sport6 - 0 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Spin 1 - Sparta Blauw Wit2 - 1 Verloren
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Germinal - Sparta Blauw Wit4 - 1 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Horst SC3 - 3 Gelijk
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Hemelboys - Sparta Blauw Wit3 - 5 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Schijf 11 - 0 Gewonnen
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Jong Lansiers2 - 3 Verloren
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Vloedbeemden - Sparta Blauw Wit1 - 2 Gewonnen
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Krabbers - Sparta Blauw Wit_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Gerheide 1 - Sparta Blauw Wit_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Den Berg 1_ - _

Beurtrol

zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

vrijdag 6 maart
Roger Jacobs / Dries Meulemans ??? en Jeff Oeyen
Schijf 1 - Horst te 19:00h

Volgende wedstrijden

vr, 06 mrt 2020 19:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Horst SC
Horst SC
 
za, 29 feb 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
za, 14 mrt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 01 mrt 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2