Wedstrijdschema: Stort Sport | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 07.03.2020 16:00 u Stort Sport - Sparta Blauw Wit1 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Den Berg 1 - Stort Sport1 - 1 Gelijk
3 Speeldag 3 02.11.2019 16:00 u Stort Sport - Germinal1 - 10 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 15:00 u Hemelboys - Stort Sport3 - 3 Gelijk
5 Speeldag 5 12.10.2019 16:00 u Stort Sport - Jong Lansiers3 - 3 Gelijk
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Gerheide 1 - Stort Sport3 - 0 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 16:00 u Stort Sport - Spin 11 - 6 Verloren
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:00 u Stort Sport - Horst SC2 - 5 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 16:00 u Stort Sport - Schijf 11 - 2 Verloren
10 Speeldag 10 30.11.2019 16:00 u Stort Sport - Krabbers4 - 6 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Vloedbeemden - Stort Sport8 - 2 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Stort Sport6 - 0 Verloren
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Stort Sport - Den Berg 11 - 0 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 16:00 u Stort Sport - Hemelboys6 - 7 Verloren
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Germinal - Stort Sport4 - 1 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 16:00 u Stort Sport - Gerheide 10 - 5 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Jong Lansiers - Stort Sport1 - 0 Verloren
18 Speeldag 18 08.02.2020 16:00 u Horst SC - Stort Sport2 - 0 Verloren
19 Speeldag 19 18.04.2020 14:30 u Spin 1 - Stort Sport_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Schijf 1 - Stort Sport_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 16:00 u Stort Sport - Vloedbeemden_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Krabbers - Stort Sport_ - _

Beurtrol

zaterdag 11 april
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
maandag 13 april
Guy Conderaerts en Koenraad Schoovaerts
Schijf 5 - Braberg 2 te 09:30h

zondag 19 april
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

 
za, 11 apr 2020 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Welkom Boys
Welkom Boys
 
 
ma, 13 apr 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Braberg 2
Braberg 2