Wedstrijdschema: Jong Lansiers | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 15:00 u Jong Lansiers - Vloedbeemden3 - 4 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Jong Lansiers - Schijf 11 - 2 Verloren
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Krabbers - Jong Lansiers4 - 3 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 15:00 u Jong Lansiers - Den Berg 11 - 0 Gewonnen
5 Speeldag 5 12.10.2019 16:00 u Stort Sport - Jong Lansiers3 - 3 Gelijk
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Jong Lansiers - Germinal1 - 2 Verloren
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Hemelboys - Jong Lansiers3 - 4 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Jong Lansiers - Sparta Blauw Wit0 - 1 Verloren
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Jong Lansiers - Gerheide 13 - 3 Gelijk
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Jong Lansiers - Horst SC1 - 2 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Spin 1 - Jong Lansiers5 - 0 Verloren
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Vloedbeemden - Jong Lansiers7 - 3 Verloren
13 Speeldag 13 15.02.2020 14:30 u Schijf 1 - Jong Lansiers1 - 6 Gewonnen
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Den Berg 1 - Jong Lansiers5 - 6 Gewonnen
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Jong Lansiers - Krabbers0 - 3 Verloren
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Germinal - Jong Lansiers6 - 0 Verloren
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Jong Lansiers - Stort Sport1 - 0 Gewonnen
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Jong Lansiers2 - 3 Gewonnen
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Jong Lansiers - Hemelboys_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Gerheide 1 - Jong Lansiers_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Jong Lansiers - Spin 1_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 14:00 u Horst SC - Jong Lansiers_ - _

Beurtrol

zaterdag 22 februari
Sylvia, Brent Van Bijlen en Robin Timmermans
Schijf 1 - Krabbers te 14:30h
Schijf 3 - GSK 2 te 16:30h
zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 22 feb 2020 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Krabbers
Krabbers
 
za, 22 feb 2020 17:00
Welkom Boys
Welkom Boys
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 22 feb 2020 16:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- G.S.K. 2
G.S.K. 2
 
zo, 23 feb 2020 09:30
Vorsel
Vorsel
-:- Schijf 5
Schijf 5