Wedstrijdschema: Jong Lansiers | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 08.09.2018 15:00 u Jong Lansiers - Krabbers1 - 3 Verloren
2 Speeldag 2 15.09.2018 15:00 u Jong Lansiers - Stort Sport0 - 3 Verloren
3 Speeldag 3 22.09.2018 15:00 u Sparta Blauw Wit - Jong Lansiers0 - 0 Gelijk
4 Speeldag 4 29.09.2018 15:00 u Jong Lansiers - Schijf 10 - 2 Verloren
5 Speeldag 5 03.11.2018 15:00 u Jong Lansiers - Barrier4 - 8 Verloren
6 Speeldag 6 20.10.2018 15:00 u Den Berg 1 - Jong Lansiers4 - 5 Gewonnen
7 Speeldag 7 10.11.2018 15:00 u Vloedbeemden - Jong Lansiers1 - 3 Gewonnen
8 Speeldag 8 02.03.2019 15:00 u Jong Lansiers - Warande Sport5 - 0 Gewonnen
9 Speeldag 9 24.11.2018 15:00 u Germinal - Jong Lansiers2 - 3 Gewonnen
10 Speeldag 10 01.12.2018 15:00 u Jong Lansiers - Zonnekloppers1 - 3 Verloren
11 Speeldag 11 08.12.2018 15:00 u Spin 1 - Jong Lansiers4 - 0 Verloren
12 Speeldag 12 15.12.2018 15:00 u Krabbers - Jong Lansiers2 - 0 Verloren
13 Speeldag 13 12.01.2019 14:30 u Stort Sport - Jong Lansiers3 - 4 Gewonnen
14 Speeldag 14 19.01.2019 14:30 u Jong Lansiers - Sparta Blauw Wit_ - _
15 Speeldag 15 13.04.2019 14:30 u Schijf 1 - Jong Lansiers_ - _
16 Speeldag 16 05.01.2019 14:30 u Jong Lansiers - Den Berg 17 - 1 Gewonnen
17 Speeldag 17 09.02.2019 14:30 u Barrier - Jong Lansiers2 - 0 Verloren
18 Speeldag 18 02.03.2019 14:30 u Jong Lansiers - Vloedbeemden3 - 9 Verloren
19 Speeldag 19 09.03.2019 15:00 u Warande Sport - Jong Lansiers0 - 5 Gewonnen
20 Speeldag 20 16.03.2019 15:00 u Jong Lansiers - Germinal2 - 1 Gewonnen
21 Speeldag 21 30.03.2019 15:00 u Zonnekloppers - Jong Lansiers_ - _
22 Speeldag 22 06.04.2019 15:00 u Jong Lansiers - Spin 1_ - _

Beurtrol

zaterdag 23 maart @ 15:00
Said Abrddane, Alexander Heyns
Schijf 2 - Real Heesakker te 15:00h

Volgende wedstrijden

za, 30 mrt 2019 15:00
Warande Sport
Warande Sport
0:5 Schijf 1
Schijf 1
 
za, 23 mrt 2019 15:00
Schijf 2
Schijf 2
-:- Real Heesakker
Real Heesakker
 
zo, 31 mrt 2019 10:45
Ten Aard
Ten Aard
-:- Schijf 3
Schijf 3