Wedstrijdschema: Schijf 1 | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 15:00 u Gerheide 1 - Schijf 12 - 2 Gelijk
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Jong Lansiers - Schijf 11 - 2 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Schijf 1 - Spin 12 - 5 Verloren
4 Speeldag 4 05.10.2019 14:30 u Horst SC - Schijf 15 - 2 Verloren
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Schijf 1 - Sparta Blauw Wit5 - 0 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 14:30 u Schijf 1 - Vloedbeemden7 - 3 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Krabbers - Schijf 10 - 3 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Schijf 1 - Den Berg 1_ - _
9 Speeldag 9 23.11.2019 16:00 u Stort Sport - Schijf 1_ - _
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Hemelboys - Schijf 1_ - _
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Schijf 1 - Germinal_ - _
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:30 u Schijf 1 - Gerheide 1_ - _
13 Speeldag 13 15.02.2020 14:30 u Schijf 1 - Jong Lansiers_ - _
14 Speeldag 14 11.01.2020 14:30 u Schijf 1 - Horst SC_ - _
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Spin 1 - Schijf 1_ - _
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Vloedbeemden - Schijf 1_ - _
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Schijf 1_ - _
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Den Berg 1 - Schijf 1_ - _
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:30 u Schijf 1 - Krabbers_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Schijf 1 - Stort Sport_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Germinal - Schijf 1_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 15:00 u Schijf 1 - Hemelboys_ - _

Beurtrol

zaterdag 16 november
Rik Peeters, Rob Van Gompel en Kevin Spapen
Schijf 1 - Den Berg te 14:30h
zondag 17 november
Alexander Heyns, Louis Eysermans en Dries Meulemans
Schijf 5 - Schoonbroek 3 te 09:30h

zaterdag 23 november
Isi Verwaest, Arne Rommens en Dirk Van Houdt
Schijf 3 - Belta 2 te 14:30h
Schijf 2 - VK Kolonie te 16:30h

Volgende wedstrijden

za, 16 nov 2019 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Den Berg 1
Den Berg 1
 
za, 16 nov 2019 16:00
Schoonbroek 2
Schoonbroek 2
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 16 nov 2019 14:30
Canada
Canada
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 17 nov 2019 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Schoonbroek 3
Schoonbroek 3