Wedstrijdschema: Horst SC | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 15:00 u Spin 1 - Horst SC5 - 1 Verloren
2 Speeldag 2 21.09.2019 15:00 u Gerheide 1 - Horst SC2 - 1 Verloren
3 Speeldag 3 28.09.2019 14:30 u Sparta Blauw Wit - Horst SC2 - 4 Gewonnen
4 Speeldag 4 05.10.2019 14:30 u Horst SC - Schijf 15 - 2 Gewonnen
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Vloedbeemden - Horst SC1 - 5 Gewonnen
6 Speeldag 6 19.10.2019 14:30 u Horst SC - Krabbers5 - 0 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 14:30 u Horst SC - Den Berg 17 - 2 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:00 u Stort Sport - Horst SC2 - 5 Gewonnen
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Germinal - Horst SC0 - 5 Gewonnen
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Jong Lansiers - Horst SC1 - 2 Gewonnen
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:00 u Horst SC - Hemelboys10 - 1 Gewonnen
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:00 u Horst SC - Spin 12 - 4 Verloren
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Horst SC - Gerheide 14 - 0 Gewonnen
14 Speeldag 14 06.03.2020 19:00 u Schijf 1 - Horst SC_ - _
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Sparta Blauw Wit - Horst SC3 - 3 Gelijk
16 Speeldag 16 25.01.2020 14:30 u Krabbers - Horst SC1 - 4 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:00 u Horst SC - Vloedbeemden4 - 2 Gewonnen
18 Speeldag 18 08.02.2020 16:00 u Horst SC - Stort Sport2 - 0 Gewonnen
19 Speeldag 19 22.02.2020 14:00 u Horst SC - Den Berg 1_ - _
20 Speeldag 20 14.03.2020 14:00 u Horst SC - Germinal_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Hemelboys - Horst SC_ - _
22 Speeldag 22 04.04.2020 14:00 u Horst SC - Jong Lansiers_ - _

Beurtrol

zaterdag 22 februari
Sylvia, Brent Van Bijlen en Robin Timmermans
Schijf 1 - Krabbers te 14:30h
Schijf 3 - GSK 2 te 16:30h
zaterdag 29 februari
Michel Mijnendonckx en Bart Van Houdt
Schijf 2 - Welkom 2 te 15:00h
zondag 1 maart
Brent Meulemans en Seppe Maes
Schijf 5 - Postel te 09:30h

Volgende wedstrijden

za, 22 feb 2020 14:30
Schijf 1
Schijf 1
-:- Krabbers
Krabbers
 
za, 22 feb 2020 17:00
Welkom Boys
Welkom Boys
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 22 feb 2020 16:30
Schijf 3
Schijf 3
-:- G.S.K. 2
G.S.K. 2
 
zo, 23 feb 2020 09:30
Vorsel
Vorsel
-:- Schijf 5
Schijf 5