Wedstrijdschema: Spin 1 | 2e Afdeling Zaterdagreeks


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam   UitteamUitslag  
1 Speeldag 1 14.09.2019 15:00 u Spin 1 - Horst SC5 - 1 Gewonnen
2 Speeldag 2 21.09.2019 17:00 u Sparta Blauw Wit - Spin 11 - 5 Gewonnen
3 Speeldag 3 28.09.2019 15:00 u Schijf 1 - Spin 12 - 5 Gewonnen
4 Speeldag 4 02.11.2019 14:30 u Spin 1 - Vloedbeemden6 - 2 Gewonnen
5 Speeldag 5 12.10.2019 15:00 u Krabbers - Spin 15 - 4 Verloren
6 Speeldag 6 19.10.2019 15:00 u Spin 1 - Den Berg 14 - 3 Gewonnen
7 Speeldag 7 09.11.2019 16:00 u Stort Sport - Spin 11 - 6 Gewonnen
8 Speeldag 8 16.11.2019 14:30 u Spin 1 - Germinal3 - 2 Gewonnen
9 Speeldag 9 23.11.2019 14:30 u Hemelboys - Spin 10 - 7 Gewonnen
10 Speeldag 10 30.11.2019 14:30 u Gerheide 1 - Spin 12 - 1 Verloren
11 Speeldag 11 07.12.2019 14:30 u Spin 1 - Jong Lansiers5 - 0 Gewonnen
12 Speeldag 12 14.12.2019 14:00 u Horst SC - Spin 12 - 4 Gewonnen
13 Speeldag 13 21.12.2019 14:30 u Spin 1 - Sparta Blauw Wit2 - 1 Gewonnen
14 Speeldag 14 21.03.2020 15:00 u Vloedbeemden - Spin 1_ - _
15 Speeldag 15 18.01.2020 14:30 u Spin 1 - Schijf 12 - 2 Gelijk
16 Speeldag 16 07.03.2020 14:30 u Den Berg 1 - Spin 10 - 6 Gewonnen
17 Speeldag 17 01.02.2020 14:30 u Spin 1 - Krabbers3 - 3 Gelijk
18 Speeldag 18 08.02.2020 14:30 u Germinal - Spin 11 - 1 Gelijk
19 Speeldag 19 18.04.2020 14:30 u Spin 1 - Stort Sport5 - 0 Gewonnen
20 Speeldag 20 14.03.2020 15:00 u Spin 1 - Hemelboys_ - _
21 Speeldag 21 28.03.2020 15:00 u Jong Lansiers - Spin 1_ - _
22 Speeldag 22 11.04.2020 15:00 u Spin 1 - Gerheide 1_ - _

Beurtrol

zaterdag 3 oktober
Jef Ooms en Bas Van Hout
Schijf 1 - Stort Sport te 15h
zaterdag 10 oktober
Sylvia, Joost Van Baekel en Davy Weyts
Schijf 3 - Geneberg 2 te 14:30h
Schijf 2 - Pro Mille te 16:30h
zaterdag 17 oktober
Danny Cuypers en Jeroen Weyts
Schijf 1 - Hemelboys te 14:30h

Volgende wedstrijden

za, 03 okt 2020 15:00
Schijf 1
Schijf 1
-:- Stort Sport
Stort Sport
 
za, 03 okt 2020 15:00
VK Kolonie 1
VK Kolonie 1
-:- Schijf 2
Schijf 2
 
za, 03 okt 2020 14:00
Belta 2
Belta 2
-:- Schijf 3
Schijf 3
 
zo, 27 sept 2020 09:30
Schijf 5
Schijf 5
-:- Postel 2
Postel 2