Weekend 27 en 28 oktober 2018

Categorie: Nieuws Gepubliceerd op 29 oktober 2018
Geschreven door René Hits: 257
Zaterdag diende onze 1ste ploeg naar Steenweg Sport uit de 3de afdeling voor de beker van Vlaanderen.
Op een zeer mooi terrein diende onze ploeg het onderspit te delven, het werd 3-1.
Een kanttekening hierbij : Thomas Ooms stond in het doel en hij deed het zelfs niet slecht.
Spijtiger was het feit dat niet lang na de pauze en met een reeds doorgevoerde vervanging bij de rust, er geen reservespeler meer was om een andere uitgevallen speler te vervangen, met z'n tienen dus verder. Toch wel wat spijtig vermits onze 2de ploeg niet diende te voetballen.

Onze zondagploeg moest opnieuw naar het plein van de Witte Molen, ditmaal om er te spelen tegen Vorsel.
Na een zeer goede start , met al snel een eerste goal voor onze ploeg, deemsterden onze spelers wat weg en kon Vorsel het spel overnemen en kwam het zelfs na een tijdje op een 2-1 stand. Toch kon het Schijf nog voor de rust de stand op 2-2 brengen.
Na een uitbrander in de kleedkamer van onze coach, het was te horen tot in de kantine, kwamen onze spelers met een veel betere motivatie terug op het plein. Het spel werd opnieuw veel mooier en zo konden ze de eindstand op 2-7 brengen.

Beurtrol

Geen evenementen

Volgende wedstrijden